Антон Царюк про відновлення будинку в Умані

Повністю завершили демонтаж пошкоджених плит і почали встановлювати нові. В уманському будинку, куди поцілила ворожа ракета минулоріч, тривають відновлювальні роботи. 

Про перебіг реконструкції із підрядником і мешканцями будинку поспілкувався заступник очільника області Антон Царюк під час виїзного засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність».

Нагадаємо, будинок в Умані, куди 28 квітня торік влучила російська ракета, відбудовують коштом Фонду ліквідації наслідків російської агресії. Із державного бюджету за цим проектом спрямували майже 59 млн грн. Ще 5 млн грн передбачила Уманська громада.

– Фінансовий ресурс на проведення всіх запланованих робіт у нас є, контроль за виконанням робіт – постійний, – наголосив Антон Царюк. – Під час реконструкції ми неодноразово констатували необхідність внесення змін до проекту. Зараз замовляємо додаткове обстеження будинку, щоб зафіксували раніше невиявлені руйнування після повного демонтажу пошкоджених плит, готуємося вносити зміни до проектно-кошторисної документації. 

На сьогодні тривають роботи зі встановлення плит першого поверху, також утеплюють частину будинку та замінили вікна там, де це можливо, відзвітував забудовник.

– Усі кошти, спрямовані на відновлення цього будинку, максимально контролюються, – наголосив Антон Царюк. – Ми проводимо регулярно зустрічі з технаглядом, забудовником і проектантом, щоб у процесі вирішувати всі проблемні питання, які виникають. Про зроблене звітуємо перед громадою, адже із мешканцями будинку зустрічаємося теж регулярно. Наша мета – завершити цей проект якісно.

Стрічка новин