40 тис. книжок доставили до «Пунктів незламності» в регіонах України

Укрпошта приєдналась до благодійної акції «Українським дітям – українську книгу», яка реалізується за ініціативи Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента України та Міністерством культури та інформаційної політики України. За сприяння благодійного фонду «Здоров’я майбутнього» та Укрпошти до Пунктів Незламності було направлено 40 тисяч дитячої та дорослої художньої літератури.

Метою акції є безкоштовно забезпечити українських дітей, які були змушені переселитися, рятуючись від російського агресора, підручниками та посібниками, а дорослих – науково-популярною та художньою літературою. Але найголовніше  – щоб кожен українець міг почитати українське, поки заряджає свій електронний пристрій. Усі книги будуть розподілені та доставлені Укрпоштою до всіх наявних «Пунктів Незламності» між регіонами України.

40 тис., книжок вже потрапили до «Пунктів Незламності» саме за допомогою Укрпошти по всій країні. Завдяки тому, що Укрпошта має найбільшу мережу відділень по всій країні, українські книжки мають змогу потрапити до школярів і дорослих у всіх населених пунктах, в яких розташовані «Пункти незламності». Станом на цей час в Україні організовано близько 3800 «Пунктів Незламності», в яких зараз українці можуть зігрітися, зарядити свої електронні пристрої, а зовсім скоро, завдяки Укрпошті, і почитати улюблену книгу українською.

У межах акції заплановано забезпечити українською літературою також усі олімпійські центри країни, щоб заохотити юних спортсменів читати книжки рідною мовою.

Також акція має і міжнародний  напрямок  «Українській молоді – європейську книгу».Книги англійською, німецькою, французькою та іншими мовами від закордонних видавництв, організацій, закладів та всіх охочих будуть передаватися у бібліотеки, заклади освіти та установи, які постраждали внаслідок повномасштабного російського вторгнення. Станом на цей час до бібліотек Донецької області почали доставляти 10 тис., художньої дорослої та дитячої літератури.

Наступним  кроком стало також забезпечення українською літературою захисників України — «Українським захисникам — українську книгу». З 17 лютого понад  1 тис., примірників художньої літератури було передано українським захисникам в одному зі столичних госпіталів. Також 2,5 тис., українських книг відправили  військовим у шпиталь, дітям, які були читачами повністю зруйнованих бібліотек Миколаївської та Херсонської областей.

З початку повномасштабного вторгнення Укрпошта активно бере участь у реалізації масштабних державних проєктів. Так спільно з Міністерством економіки та Укрзалізницею була реалізована програма релокації підприємств, а зовсім недавно, за підтримки ЄС Укрпошта разом з  Міністерством економіки та Міністерством цифрової трансформації запустили програму з обміну ламп розжарювання на нові світлодіодні LED лампи. Серед пріоритетів нашої компанії є також підтримка освітніх процесів. Частину коштів з наших марок ми збираємо для відновлення роботи шкіл і навчання дітей: купуємо комп’ютери, планшети, канцелярію. Саме тому Укрпошта долучилась до благодійної акції «Українським дітям – українську книгу».