16 лютого українці продемонструють свою єдність

Перед Україною постали серйозні зовнішні та внутрішні виклики, які вимагають від кожного з українців відповідальності, впевненості та конкретних дій.

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого Указом Президента України Володимира Зеленського оголошено Днем єднання.

Цього дня відбудеться підняття Державного Прапора України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах. О 10.00 українці виконають Державний Гімн України.

Освітні заклади не можуть залишатися осторонь надважливої теми. Саме тому на знак громадянської солідарності освітяни долучаються до флешмобу, присвяченого Дню єднання.

Серед перших – КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради», де вихованці закладу в національному вбранні виконали мовою жестів Державний Гімн України.

Переглянути відео виконання Державного Гімну можна за посиланням: https://fb.watch/bbmenFB7xg/

Також засвідчують свою вірність та єдність учні Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. Т.Г. Шевченка, які до Дня єдності виготовили жовто-блакитні стрічки.

«За багатовікову історію нашої країни нам довелося не раз протистояти численним викликам та загрозам. Однак мужній український народ щоразу знаходив у собі сили дати гідну відсіч ворогу, тим самим стверджуючи єдність і територіальну цілісність України», – наголошує начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський.

Як зазначає Глава держави, «Ми спокійні! Ми сильні! Ми разом! Великий народ – великої країни!»

Стрічка новин