1000 українок зможуть пройти безоплатне навчання від Projector Foundation за підтримки Європейського Союзу
1000 українських жінок, які вимушено виїхали через війну за кордон, або є внутрішніми переселенками, зможуть пройти безоплатне навчання у сфері креативних та IT-індустрій. Проект реалізується Projector Foundation за фінансової підтримки Європейського Союзу та інформаційної підтримки Мінекономіки.
Проект спрямований на здобуття професійних навичок та підтримку кар’єрних можливостей 1000 жінок протягом року. Projector Foundation оголошує першу хвилю набору на онлайн навчання. Для участі у конкурсі можуть подаватися безробітні жінки-переселенки та внутрішньо переміщені жінки віком від 18 років. Для реєстрації достатньо документа, що засвідчує статус переміщеної особи відповідно до країни, в якій перебуває жінка, або підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи (довідка ВПО).
«Підтримка жіночого лідерства та боротьба із гендерним розривом в оплаті праці – важливий пріоритет у роботі Міністерства економіки. В середньому жінки працюють безкоштовно 6,5 років впродовж життя саме тому, що отримують меншу оплату аніж чоловіки. Ми прагнемо до 2030 року знизити гендерний розрив в оплаті праці з 18,6% до 13,6%. Для цього працюємо і над Стратегією подолання гендерного розриву в оплаті праці, і над можливостями створювати власну справу чи отримувати новий фах. Радіємо, що ці зусилля підтримують партнери. Саме відсутність роботи та низька оплата праці часто стає одними з ключових викликів для жінок, які втікали від війни у безпечніші регіони чи країни. Наша мета – спільними зусиллями зробити так, аби вони відчували, що не одні, що підтримка доступна», – каже Перший віце-прем’єр міністр – Міністр економіки Юлія Свириденко.
«Навчальна ініціатива для українок, які вимушено переїхали всередині України чи закордон – наймасштабніший проект Projector Foundation, до якого ми готувались більш як півроку. Ми хочемо допомогти тим жінкам, хто через війну опинився у складній ситуації та шукає освітніх можливостей у креативних та IT індустріях. Можливо, хтось з вас тільки-но закінчив університет і шукає реалізації, а комусь довелось виїхати з дітьми й залишити власний бізнес. Неважливо, який досвід у вас за плечима, та куди вас закинула війна. Все, що має значення – це ваша віра у свої сили, сміливість починати все з початку, рішучість ставити цілі та боротись за нове майбутнє з якісною освітою та кар’єрними можливостями», – зазначила CEO Projector Foundation Тетяна Фіщук.
Податися на навчання, що стартує у листопаді, можна за такими напрямами:
- Graphic Design Beginning (2 групи по 20 осіб, 3 місяці),
- Illustration Beginning (1 група, 20 осіб, 3 місяці),
- Motion Design Beginning (1 група, 20 осіб, 3 місяці),
- IT Project Management (1 група, 20 осіб, 3 місяці),
- Facebook & Instagram Targeting (2 групи по 25 осіб, 2 місяці),
- SEO Beginning (1 група, 20 осіб, 2 місяці),
- Golang Beginning (1 група, 20 осіб, 3 місяці),
- Python Beginning (3 групи по 20 осіб, 3 місяці),
- QA (3 групи по 20 осіб, 4 місяці),
- SMM for business (1 група, 20 осіб, 2 місяці),
- Web Design Beginning (1 група, 33 особи, 3 місяці),
- UX Design Beginning (1 група, 30 осіб, 3 місяці),
- Mobile Apps Design (1 група, 30 осіб, 2 місяці).
Заявки на першу хвилю приймаються до 14 листопада 2023 року.
Структура курсів дозволяє студенткам не лише отримати теоретичну базу знань, але й закріпити набуті навички на практиці. Протягом навчання студентки працюватимуть над кейсами реальних замовників, по завершенню навчання вони матимуть сертифікат та готовий проект для портфоліо.
В рамках навчання студенткам надається HR підтримка. Учасниці навчальної програми Projector Foundation підготують свої резюме разом з HR та будуть готові розпочати кар’єру у креативному / IT секторі. Студенткам надається доступ до Projector Library — найбільшої онлайн-бібліотеки з більш ніж 640 лекціями від експертів з українських та світових компаній. Окрім цього, у випускниць курсів буде доступ до сервісу LEZO — це інструмент, який допомагає студентам знайти свого потенційного роботодавця, враховуючи навички та потреби обох сторін.
Деталі щодо умов участі та реєстрації можна знайти за посиланням, а залишити заявку — у формі.
Довідково
Projector Foundation — фундація третьої хвилі, що розвиває креативний та інноваційний потенціал України через вільну освіту. Працюють з пʼятьма напрямами: освіта для жінок, ветеранські програми, креативні індустрії, реформування профтехосвіти, підприємництво.
За інформацією Міністерства економіки України
-
20:08Потужна область – це сильні громади з конкретними менеджерськими рішеннями, – Ігор Табурець
Понад 5,8 млн грн залученого фінансування на проєкти. Школа грантової майстерності для ветеранів. А також надання послуг понад 300 суб’єктам господарювання. Результати роботи за перше…
20:08 -
18:18Наші – вдома: ще чотирьох черкащан визволили з ворожого полону
Четверо черкащан повернулись на Батьківщину з російського полону. Їх звільнено в межах нового обміну полоненими. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Це -…
18:18 -
17:15В обласному драматичному театрі підбили підсумки сезону
204 зіграні вистави. 4 прем’єри. 40700 глядачів. 11 благодійних вистав. Черкаський обласний академічний музично-драматичний театр підсумував 92-ий театральний сезон. Подякував за культурну дипломатію колективу начальник…
17:15 -
14:32Ветеранський бізнес може безкоштовно розміщувати вакансії на Lobby X
Платформа з працевлаштування Lobby X пропонує 3 місяці безкоштовного розміщення вакансій для бізнесу, заснованого ветеранами. Скориставшись цією можливістю, роботодавці можуть знайти кваліфікованих та мотивованих працівників.…
14:32 -
14:21За час повномасштабної війни 9601 жінка отримала статус УБД
Про це повідомив в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун в інтерв'ю “Інтерфакс-Україна”. “На сьогодні 9601 жінка отримала статус учасника бойових дій. Це за час повномасштабного…
14:21 -
10:45Мінреінтеграції спільно з міжнародними партнерами реалізують три житлові проєкти, які забезпечать понад 3 тисячі квартир для ВПО
Їх обговорювали під час наради з питань житла для ВПО під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. Зокрема, йшлося про проєкт із покращення житлових умов ВПО на…
10:45 -
10:08Родина для кожної дитини: в області розвивають послугу сімейного патронату
На Черкащині розвивають послугу сімейного патронату. Зокрема, масштабують реалізацію проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату». За словами начальниці обласної Служби у справах дітей…
10:08 -
10:02Освітяни Черкащини опановують оновлений «Захист України»
Міністерство освіти і науки України продовжує оновлення предмета «Захист України». Нещодавно завершилася друга хвиля підготовки тренерів, які впроваджуватимуть нову програму та навчатимуть учителів. Цього разу…
10:02 -
09:54Як цифрові інструменти допомагають безоплатно отримати медичні послуги
Отримати послуги за програмою медичних гарантій (Далі – ПМГ) можна безоплатно – їхню вартість вже сплатила держава. Потрібно лише знайти найближчий медзаклад, який такі послуги…
09:54 -
08:59Загальні бойові втрати противника станом на 17 липня
Загальні бойові втрати противника з 24 лютого 2022 по 17 липня 2024 орієнтовно склали: особового складу / personnel ‒ близько/ about 562510 (+1110) осіб /…
08:59 -
08:50Звернення Президента
https://youtu.be/W0wPhjIjhvc Дорогі українці, українки! Коротко про цей день. Провів сьогодні Ставку, а також говорив із Головкомом Сирським, начальником Генштабу Баргилевичем, міністром оборони Умєровим, керівником ГУР…
08:50 -
17:39Збір ПДВ до державного бюджету – 371,3 млн грн
За підсумками роботи в червні 2024 року збір ПДВ до державного бюджету становить 371,3 млн грн, доведені показники доходів забезпечено на 109,9 %, додатково надійшло…
17:39