Ротмістрівська сільська територіальна громада (Черкаський район)

Ротмістрівська територіальна громада утворена 16 вересня 2016 року рішенням сесій Ротмістрівської, Куцівської, Ковалиської та Мельниківської сільських рад «Про добровільне об’єднання територіальних громад», від 09 серпня 2018 року були приєднані рішенням сесій Ротмістрівської ОТГ, Ташлицької, Самгородоцької, Макіївської та Санжариської сільських рад «Про добровільне приєднання територіальних громад до Ротмістрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади» та з 01.01.2021 року згідно зміни територіального устрою в Україні та згідно рішення Ротмістрівської сільської ради від 17.02.2020 р. № 2-2/УШ «Про реорганізацію Носачівської сільської ради шляхом приєднання до Ротмістрівської сільської ради».

До складу громади ввійшли такі населені пункти: села Ротмістрівка, Куцівка, Ковалиха, Мельниківка, Ташлик, Самгородок, Макіївка, Буда- Макіївка, Санжариха, Носачів, Ленське, селища Вовківка, Степок з центром в селі Ротмістрівка.