В області преактично завершили підготовку до опалювального сезону
Черкащина технічно готова до осінньо-зимового опалювального періоду 2023-2024 року. Кожна громада та місцеві підприємства галузі мають затверджені плани дій на випадок надзвичайних ситуацій. Про рівень готовності області до опалювального сезону розповів заступник голови ОДА Антон Царюк на обласному засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Фахівці перевірили рівень готовності до старту опалювального сезону на підприємствах теплоенергетики та водопостачання. Водночас таку ж перевірку здійснили у багатоквартирних будинках та об’єктах бюджетної сфери.
– З урахуванням ризиків, які виникають в умовах військового стану, основну увагу при підготовці до опалювального сезону приділяли захисту об’єктів критичної інфраструктури та їхньому забезпеченню джерелами резервного живлення, паливом, – відзначив Антон Царюк. – Минулого сезону ми стикалися з безліччю викликів: робота підприємств критичної інфраструктури за графіками аварійних, погодинних відключень. Враховували все це в підготовці до початку цьогорічного опалювального сезону.
Усі служби працюють в режимі 24/7. Аварійні бригади готові до термінового реагування. Проведені навчання по лінії цивільного захисту та ДСНС.
– Наші підприємства тепло- та водопостачання, об’єкти соціальної сфери забезпечено генераторами різної потужності, – додав заступник. – У цьому нам допомагали наші міжнародні партнери, бізнес, міста-побратими, закуповували коштом місцевих бюджетів, отримували від профільного міністерства. Однак потреба ще досі залишається, особливо по підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства.
Керівники об’єктів критичної інфраструктури, голови територіальних громад, всі відповідальні служби мають бути готовими до швидкого реагування на всі виклики в умовах військового часу. На цьому наголосив очільник області Ігор Табурець.
– Важливо застосовувати комплексний підхід у підготовці наших об’єктів до осінньо-зимового періоду, – відзначив він. – Впроваджувати енергоефективні підходи, модернізувати систему теплопостачання з використанням альтернативних видів палива, забезпечувати джерелами резервного живлення та ін. Увесь необхідний комплекс заходів обласна військова адміністрація визначила та довела до виконання головам громад.
Нагадаємо, 05 жовтня на Черкащині відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. Основними питаннями розгляду стали підготовка до осінньо-зимового періоду, розвиток реабілітаційних спроможностей області та підготовка й облаштування укриттів в громадах регіону.
-
21:50Четверо черкащан повернулися додому з ворожого полону, – Ігор Табурець
У межах сьогоднішнього обміну з полону визволили ще чотирьох черкащан. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Довгоочікувану звістку отримали родини у Звенигородському та…
21:50 -
09:03Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 14 вересня
Під час останніх повітряних тривог оборонці знищили в небі над Черкащиною дев'ять ворожих БпЛА. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець. - У всіх випадках…
09:03 -
19:33Підсилення від Черкащини: оборонцям спрямували новий вантаж підтримки
Черговий вклад Черкащини в оборонну стійкість країни. Цього разу для 118 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Захисникам передали +305 FPV-дронів. Про це повідомив начальник…
19:33 -
19:30«Безпека громадян має бути незмінним пріоритетом для всіх сфер діяльності», – Антон Царюк на засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС
Безпека в закладах освіти Черкащини. Організація заходів задля радіаційного та хімічного захисту населення. А також - облаштування камер зовнішнього спостереження в регіоні. Ці та інші…
19:30 -
17:34Із ворожого полону визволили ще 49 українців та українок
Сьогодні відбувся обмін військовополоненими. З полону вдалося повернути ще 49 українців та українок. Серед звільнених — 8 представників ЗСУ, зокрема, двоє тероборонівців. Двоє з Нацполіції,…
17:34 -
16:54Уряд підтримав зміни для удосконалення процесів надання державної підтримки малому бізнесу
Сьогодні, 13 вересня, Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 28». Уряд підтримав запропоновані…
16:54 -
16:33Президент: Україна потребує далекобійності, достатньої для того, щоб змінити перебіг війни та змусити Росію шукати миру
Україна сподівається на результат від партнерів щодо далекобійності. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час виступу в межах XX зустрічі Ялтинської європейської стратегії. Глава…
16:33 -
15:06В Україні вже зібрано понад 39 млн тонн врожаю
В Україні намолочено 39,06 млн тонн нового врожаю, який зібраний на площі 10, 9 млн га. Загалом зібрано 30,08 млн тонн зернових, 8,2 млн тонн…
15:06 -
15:00З’являється все більше нової техніки для розмінування від українських виробників, — Прем’єр-міністр
Уряд створює ринок гуманітарного розмінування та залучає приватних операторів протимінної діяльності, щоб прискорити цей процес. Про це зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету…
15:00 -
09:55Понад 2,6 тисячі українців виявили бажання приєднатися до кадрового резерву держслужбовців на ДОТ
З них майже 92% — успішно зараховані до кадрового резерву. Про це йдеться на Facebook-сторінці Національного агентства з питань державної служби (НАДС). Більшість кандидатів віддають перевагу майбутній…
09:55 -
09:50До уваги мешканців прифронтових територій: заяви на отримання грошової допомоги для купівлі твердого палива прийматимуться до 25 вересня
Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) у партнерстві з мінреінтеграції реалізують спільний проєкт із надання разової грошової допомоги на придбання твердого побутового палива для…
09:50 -
09:33Загальні бойові втрати противника станом на 13.09.2024
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 13.09.24 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 13.09.24 особового складу…
09:33