У Черкасах не підвищили тариф на тепло

Міський голова Анатолій Бондаренко не підписав вранішнє рішення виконкому про підняття тарифу на тепло для користувачів КП «Черкаситеплокомуненерго».

– Ситуація нині справді вкрай складна через стрімке здорожчання газу в Європі. Але наше спільне завдання – зберегти суми у платіжках для населення на нинішньому рівні, – написав у Telegram-каналі очільник області Олександр Скічко. – І для цього будемо задіювати всі можливі механізми й інструменти. Це – принципова позиція Президента України. Уже в четвер під його головуванням відбудеться засідання Конгресу місцевих і регіональних влад, де, зокрема, розглянемо тарифне питання. Додам, що теплопостачальні підприємства області технічного готові до опалювального сезону на 100%.