Знання на максимум: 70 школярів Черкащини склали НМТ на найвищий бал

Відразу 70 випускників області отримали по 200 балів, складаючи цьогорічний національний мультипредметний тест. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він розповів, найкращий результат у випускника Черкаського фізико-математичного ліцею Володимира Савраненка. Він здобув рекордні 800 балів, не зробивши жодної помилки. Також юнак має максимальні оцінки з української мови, історії України, математики та фізики.

– Тим часом шестеро випускників із Уманської, Смілянської, Черкаської тергромад отримали із двох предметів 200-бальні результати, – додав Ігор Табурець. –  Решта – з одного предмета.

Загалом цьогоріч під час складання НМТ найкращі результати школярі Черкащини показали з вивчення англійської мови та математики. Далі – українська мова, історія, фізика та німецька мова.

– Наші учні круті, – наголосив очільник області. – Пишаємось! Так тримати!

16-18 липня заплановано проведення додаткової сесії НМТ, яка проходитиме в містах Умань та Черкаси. Визначено 7 тимчасових екзаменаційних центрів.

Нагадаємо, наприкінці минулого місяця на Черкащині відзначили відмінників захисту України. Цьогоріч почесні відзнаки отримали 68 учнів і випускників шкіл області, а також учнів закладів профосвіти.

Читайте також: очільник області зустрівся із школярами Черкащини, які стали призерами міжнародних конкурсів, всеукраїнських етапів олімпіад і робіт Малої академії наук.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: