Запустили на повну “в роботу” канівський довгобуд – Будинок культури, – Олександр Скічко

У Каневі розпочалася реконструкція Будинку культури – 36-річного довгобуду. Нещодавно закінчились бюрократичні процедури, тож проект, який був заморожений з 2014 року, вже запустили повним ходом. Про перспективи Будинку культури розповів очільник ОДА Олександр Скічко. Він сьогодні з інспекцією відвідав будівництво.

Проект реалізується в рамках підготовки до відзначення 30-ї річниці незалежності України. Сьогодні в області роблять все, щоб завершити його в найкоротші терміни, наголосив голова облдержадміністрації.
– Наше завдання – не просто зробити концертну залу. Це має бути повноцінний Шевченківський культурний центр, який функціонуватиме протягом всього року. За концепцією, він стане культурною, мистецькою, освітньою платформою для всіх. Четвертий поверх ми віддаємо Школі мистецтв – сьогодні її творчі гуртки розкидані по всьому місту. Тут будуть виставкові зали для митців. Освітяни й працівники культури отримають майданчик для розвитку Шевченківської творчості. Представники індустрії кіно зможуть організовувати тут міжнародні кінофестивалі, – зазначив Олександр Скічко.
Паралельно з будівельними роботами розпочали розробляти концепцію закладу спільно з Міністерством культури.

Стрічка новин