«Загальна будівельна готовність об’єктів програми «Велике будівництво» – 71 %» – Сергій Сергійчук

На Черкащині продовжують реалізовувати програму Президента #Великебудівництво. Нині загальна готовність об’єктів становить 71%, відзначає очільник області. Про терміни здачі проектів у експлуатацію профільний департамент доповів на координаційній нараді.

Зокрема, у межах програми відновлюють обласний музично-драматичний театр та Чорнобаївський районний спортивний комплекс, 8 приймальних відділень у лікарнях області, 4 школи, 5 стадіонів. Йдеться про капремонт школи у Жашкові, навчально-реабілітаційного центру «Країна добра», школи в місті Тальне, Чигиринського навчально-виховного комплексу, стадіону Кам’янського ліцею № 1, стадіону обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. А також будівництво стадіону в Черкаській ЗОШ № 29, реконструкція стадіону Золотоніської дитячо-юнацької спортивної школи, будівництво стадіону у Жашківській школі № 1.

– Є об’єкти на завершаршальних стадіях, готуються документи на здачу в експлуатацію, є ті, які намагатимемося здати до кінця року, – відзначає очільник області. – Черкащина у 2020-му не здала в експлуатацію ще жодного інфраструктурного об’єкта. Вважаю це недопрацюванням профільного департаменту. Зараз особисто виїжджаю на проблемні об’єкти «Великого будівництва», проведу зустрічі із підрядниками. Проекти мають бути завершені, а не ставати черговими довгобудами! Це обличчя області і відповідальність перед людьми.