З 23.00 до 5.00: на Великдень діятиме комендантська година

Задля безпеки черкащан та запобігання можливим провокаціям у ніч на Великдень комендантська година в області все-таки діятиме, як і по всій країні: з 23.00 (суботи) до 5.00 (неділі). Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець у відеозверненні.

Освячення великодніх кошиків можливе опісля комендантської години і впродовж дня. Правоохоронці з військовими працюватимуть у посиленому режимі.

– Безпекова ситуація у країні постійно змінюється, – пояснив посадовець. – Ми аналізуємо дії ворога, його озвучені наміри. Тому на Черкащині діятиме комендантська година на Великдень, як і по всій країні. Нічні богослужіння у храмах можна буде дивитися онлайн по ТБ і в соцмережах. Дотримуйтеся правил комендантської години та реагуйте на повітряні тривоги, як належить! А наші традиції сповна повернемо, вигнавши ворога!