«Усі потреби тероборони вирішуємо в оперативному режимі», – Олександр Скічко

Черкащани активно записуються до лав територіальної оборони. Уже незабаром будуть проведені навчальні збори резервістів у батальйонах. Про це на брифінгу в ОДА повідомив очільник Черкащини Олександр Скічко.

Напередодні Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призов громадян, які перебувають у військовому резерві.

– Не варто плутати призов резервістів і мобілізацію, – наголосив очільник області. – Силами резервістів, людей, які вже раніше несли військову службу, доукомплектовують бригади та батальйони тероборони. Ми продовжуємо працювати над формуванням сил територіальної оборони на Черкащині. 

Голова ОДА зауважив, що допомагають із оснащенням бригади тероборони Черкащини місцеві підприємці. Він подякував їм за активну позицію. 

– Маємо бути сильними та єдиними, продемонструвати нашу консолідацію, – сказав Олександр Скічко. – Нині завдання номер один  для нашого ворога – дестабілізувати ситуацію у країні. Ми ж не повинні допустити цього. Наша мета – мир в Україні. 

Нагадаємо, сьогодні РНБО ухвалила рішення про введення надзвичайного стану на всій території України, крім Луганської та Донецької областей. Там продовжується Операція об’єднаних сил. 

 

Стрічка новин