У Смілі тривають відновлювальні роботи після влучання ворожої ракети

У Смілі тривають відновлювальні роботи після влучання російської ракети по житловому сектору. Сьогодні на місці підбили проміжні підсумки ліквідації наслідків і відточкували подальшу роботу. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. 

– Цей тиждень усі відпрацювали на максимумі, – наголосив він. –  Ми ставили собі за мету виконати якнайбільше робіт, зважаючи на прийдешню негоду. Постраждалі вулиці вже зі світлом і газом. Звідси вже вивезено понад 1500 тонн будівельного сміття. На сьогодні маємо 113 звернень від мешканців. Ідеться про руйнації різного роду. Усі оброблені комісійно.

За словами керманича області, усім, хто може сам відновити житло, надають потрібні матеріали. Хто ні – там працюють бригади. Наразі із 38 практично вщент поруйнованих дахів – більшість уже перекрито заново. Допомагають і підтримують Смілу райони і громади. Тут працюють бригади з комунальників і волонтерів. 

– Вибуховою хвилею пошкоджено 365 вікон, – додав Ігор Табурець. –  Долучаємо наших друзів-партнерів, що прийшли нам на поміч в Умані, – фонд GEM. Із замірами сьогодні завершують. Частково вікна вже замовлені. Дякую також Черкаській обласній організації Червоного Хреста України за постійну підтримку. 

Уже на фінішній прямій демонтажні роботи. 8 будинків тут відновлюватимуть із нуля: кожен район бере на себе по 2. Почали завозити будматеріали.

 

Також начальник ОВА поінформував про стан потерпілих.

– Найголовніше – життя людей, – наголосив він. – Тому нашим першим завданням було надати допомогу травмованим. Наразі двоє людей лишаються в лікарні. Віримо, що в них усе буде добре. Вічна пам’ять загиблій Надії Іванівні Голуб. Підтримуємо її родину. Ракета впала біля обійстя Голубів. Усе нажите за життя знищене вщент. Чоловікові пані Надії тяжко ходити – сьогодні благодійники підсобили йому автівкою на заміну втраченої.

Принагідно Ігор Табурець подякував усім, хто допомагає у подоланні   наслідків влучання ворожої ракети по Смілі. 

– Ми згуртовані, об’єднані та дієві, – наголосив Ігор Табурець. – Вистоїмо! Усе відбудуємо! Переможемо!

Нагадаємо, напередодні нового року Черкащина була під ворожим обстрілом. Російська ракета поцілила в житловий сектор у Смілі. Постраждало 9 осіб, серед них – дитина. За життя 61-річної жительки Надії Голуб кілька днів боролись лікарі, утім від отриманих травм вона померла. 

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин