У Черкасах пройшов «Кубок поколінь»

Дзюдо, бокс, самбо – в обласному центрі змагалися у бойових мистецтвах захисники України та молодь. «Кубок поколінь» об’єднав усіх не тільки заради спортивних перемог, а й із благодійною метою.  

Привітав учасників із відкриттям першості очільник області Ігор Табурець.

– Щоразу на таких змаганнях переконуюсь, що спорт – найбільш ефективний інструмент реабілітації та психологічного розвантаження, – зауважив він. – Коли ми давали старт на Черкащині розвитку адаптивних видів спорту, то не очікували аж такого відгуку. Волейбол, футбол, теніс, силові види спорту. А тепер і бойові мистецтва.

Взялися за організацію такого спортивного заходу ГО «СИЛА. ЗАХИСТ. ЧЕСТЬ» та Черкаський обласний центр «Спорт для всіх» спільно з партнерами.

– Спорт – це про братерство, яке не завершується після служби, а продовжується тут, серед друзів, серед тих, хто розуміє без слів, – підсумував Ігор Табурець.

За результатами проведення «Кубку поколінь» українським оборонцям передали також два «мавіки».

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин