Такі підприємства – гарант нашої економічної стабільності, – Ігор Табурець про Звенигородське виробництво

Від початку широкомасштабної війни ні на мить не зупиняв роботу сироробний комбінат на Звенигородщині. Більше того, власники визначили для себе пріоритет – максимально зберегти колектив у пів тисячі працівників і стабільно виплачувати зарплату.

Побував на виробництві очільник Черкащини Ігор Табурець. Він відзначив, що такі виробництва є надійним тилом для сильного фронту.

– Кожен підприємець, який зараз працює, робить свій потужний вклад у перемогу України, – зазначив посадовець. – Будучи на Звенигородщині, мав нагоду ознайомитися з роботою сироробного комбінату. Тепер точно знаю, чому цей край називають осередком сирної майстерності.

Зараз комбінат вимушено працює в обмеженому режимі. Адже через бойові дії зруйновані ринки збуту та логістика.

– Подекуди виробникам все доводиться вибудовувати з нуля, аби повернути продукцію на магазинні полиці, – відзначив Ігор Табурець. – Але тут налаштовані рішуче й оптимістично.