«Справжнього успіху досягає той, хто щиро любить свою справу», – Олександр Скічко про успіх «Уманського тепличного комбінату»

Свіжі овочі та ягоди, технологічність та інноваційність, раціональне використання площ і трудового ресурсу. Очільник області Олександр Скічко побував на потужностях «Уманського тепличного комбінату».

«Уманський тепличний комбінат» – успішний сімейний бізнес. Тут ефективно впроваджують новітні розробки у вирощуванні овочів на закритому ґрунті.

– Подібні підприємства – приклад ефективного використання землі, вирішення питання відтоку робочої сили з регіонів і соціальної відповідальності, – відзначив Олександр Скічко. – Маючи трохи більше 30 га землі, на підприємстві – понад 600 робітників! Люди не їдуть закордон, при цьому отримують конкурентну зарплату. Більшу частину продукції підприємство реалізує саме на внутрішньому ринку. Також експортує її до країн Європи.

Теплиці оснащені комп’ютеризованою системою підтримки мікроклімату і енергоощадною технологією використання парникових газів. Підприємство має міжнародний сертифікат якості GLOBALG.A.P. Він регулює три ключові вимоги: безпеку продукції, безпеку виробництва щодо довкілля та безпеку працівників.

Стрічка новин