Спорт сильних: на Черкащині борці виборюють всеукраїнську першість

Сьогодні Черкащина приймає Кубок України з греко-римської боротьби. Першість виборюють понад 140 спортсменів із 14 областей України. Зокрема, й нашої.

Учасників та їхніх тренерів привітав начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Як він зауважив, такі змагання стали доброю традицією для області.

– Спорт – це здоров’я, – наголосив Ігор Табурець. – А боротьба – це спорт сильних. Конкуренція серед учасників серйозна. Як і градус емоцій. А чого варта підтримка тренерів!

За результатами змагань переможці здобудуть путівку до національної збірної і право представляти Україну на чемпіонаті світу.

– Спортивна дипломатія – справді потужна сила, – зауважив Ігор Табурець. – Бо це ще одна можливість, щоб світ почув голос України, історію нашої незламності, сили та міці.