Шкільні ліги на екваторі: в області тривають змагання районного рівня

Районний етап нацпроекту “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч” на Черкащині вже перетнув екватор. 445 команд змагаються за право представити свій район і поборотися за обласну першість. Про це розповів очільник області Ігор Табурець.

– Уболіваємо за наших школярів, – наголосив він. – Адже шкільні ліги об’єднують. І стають потужним мотиваційним інструментом.

Одним із таких стала зустріч юних спортсменів і ветеранів війни. Так, на запрошення амбасадора проекту Романа Данилюка наші ветерани – Денис Шеренговський та Артем Лукашук – завітали на учнівські змагання з волейболу.

– Хлопці зараз проходять спортивну реабілітацію, – зауважив Ігор Табурець. – Тож командам і нашим захисникам було про що поспілкуватися. Гарна, а головне – правильна й потрібна ініціатива. Про єдність і підтримку, про силу та незламність. Дякую!

Артем Лукашук твердить, що саме спорт є кращим засобом для психологічної та фізичної реабілітації.

– Я хочу бути прикладом для таких ветеранів, як я, що можна повертатися до життя завдяки спорту та мотивувати інших, – додав він. – Ігрові командні види спорту неймовірно єднають, адже ви разом боретеся за перемогу і вкладаєтеся у спільний результат.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: