Спортсмени Черкащини продовжують підкорювати міжнародні арени

Спортсмени Черкащини продовжують підкорювати всеукраїнські й міжнародні арени. Упродовж минулого місяця вони взяли участь у понад 40 змаганнях різних рівнів. Про це повідомив начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Іван Солодкий на брифінгу в медіацентрі ОВА.

– Зараз наші спортсмени готуються до ХХХІІІ Літніх Олімпійських ігор, – розповів він. – Ліцензії на участь уже вибороли Ілля Ковтун та Сергій Куліш.  Також шанс їх отримати мають боксерки Кароліна Махно й Анастасія Ковальчук.

Тим часом вони беруть участь у низці змагань міжнародного класу. Зокрема,  наприкінці квітня Ілля Ковтун став володарем трьох золотих медалей чемпіонату Європи-2024 із гімнастики спортивної.

– Кожна перемога – важлива, – наголосив Ілля Ковтун. –  І кожна медаль приносить особливі емоції. Для цього ми продовжуємо багато працювати. Радію, що зумів показати такий результат на змаганнях.

Тренерка гімнаста Ірина Горбачева зауважує, що наразі особливу увагу приділяють відточуванню майстерності.  Працюють системно та комплексно, щоб успішно виступити на Літніх Олімпійських іграх.

Докладніше у відео:

Читайте також: в області оголосили переможців районного етапу змагань шкільних ліг .