Рятувальників Черкащини підсилили засобами цифрового радіозв’язку

Напередодні професійного свята рятувальникам Черкащини передали цінне технічне підсиленння. Потрібну підтримку Управлінню ДСНС області передав очільник Черкащини Ігор Табурець.

– З боку обласної влади ми й надалі надаватимемо потрібну підтримку, як робили це досі, – відзначив посадовець. – Війна стала нашим спільним випробуванням. Якщо, приміром, прикордонники першими стикаються із ворогом, то саме рятувальники першими мають справу із наслідками ворожих дій. Служба порятунку Черкащини щоразу демонструє свій професіоналізм. І на Уманщині, яка найбільше постраждала від ворожих обстрілів, і в решті випадків.

Ігор Табурець також від Обласної військової адміністрації та всієї громади привітав рятувальників із прийдешнім професійним святом та вручив заслужені нагороди.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: