Розбудова інфраструктури підтримки для ветеранів – завдання кожної громади, – Ігор Табурець

На Черкащині продовжують розбудовувати інфраструктуру підтримки для ветеранів і ветеранок. Ще один ветеранський простір запрацював у Драбівській тергромаді. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

Як він зауважив, на сьогодні в області вже функціонують 34 ветеранські простори.

– Розбудова інфраструктури підтримки для ветеранів і ветеранок  – завдання для кожної громади, – наголосив Ігор Табурець. – Ветеранські простори  – це багатофункціональні хаби для ветеранів та їхніх родин. Тут можна отримати консультацію юристів, психологів, соціальних працівників. Поспілкуватися за принципом «рівний – рівному». Чути один одного та підтримувати. Це важлива складова для відновлення наших воїнів.

Додамо, відсьогодні у громадах також починають працювати комісії з відбору кандидатів на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: