Пряма мова. Олександр Скічко про складання депутатського мандата та роботу на посаді очільника ОДА

Верховна Рада підтримала заяву Олександра Скічка про складання депутатського мандата. У виступі за трибуною ВРУ він відзвітував про зроблене на посаді народного обранця та розповів, чому обрав пріоритетом Черкащину.

– 1,5 року тому я зайшов у стіни цієї зали із бажанням змінити нашу країну на краще. Мушу визнати, що зробити це виявилося набагато складніше, аніж здавалося на перший погляд! Складно, тому що система робить все для того аби залишилось так як було 30 років. Проте зміни — це невідворотній процес, і так як було всі ці роки — вже точно не буде!

Мені 29 років, я народився в Україні і я вірю, що Україна може бути сильною, квітучою, незалежною та самодостатньою. І це не просто слова, це моя віра, з якою я прийшов у Верховну Раду, і з якою я повертаюсь на рідну Черкащину!

Повертаюсь, тому що хочу кращих результатів для своєї області! Хочу аби Черкащина була лідером Великого будівництва, лідером розвитку медичної галузі, лідером туристичної індустрії!

На Черкащині знаходиться географічний центр України. Найбільший буддійський храм в Європі знаходиться на Черкащині. Першу трансплантацію нирки було проведено на Черкащині. Перше щеплення від ковіду-19 відбулося на Черкащині.

Черкащина — це серце України! Це — земля Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка, Льва Симиренка та Івана Піддубного.

До речі, до Дня народження Кобзаря, у рамках «Великого будівництва» ми відкрили обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка.  Черкащина має бути найвеличнішою перлиною на карті України.  І я готовий робити для цього абсолютно все.

Я хочу подякувати Президенту Володимиру Зеленському за довіру. За можливість попрацювати на благо рідної області! І особливо хочу подякувати моїм виборцям 197 округу, які проголосували за мене 1,5 роки тому. Я продовжу служити вам, але тепер вже як очільник області.