Продовольча безпека: в області триває збір овочів

Паралельно зі жнивами  на Черкащині триває збір овочів. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він зауважив, аграрії області незмінно дбають, щоб не було дефіциту. Як і населення, що теж займається цією справою.

Зокрема, цьогоріч овочевими засадили понад 22 тис. га, що на рівні минулого року. Акцент на борщовий набір. Хоч погода дещо вдарила по урожайності. Однак в регіоні очікують зібрати овочів близько 400 тис. тонн.

– Якщо говорити про картоплю – нею всіма категоріями господарств засаджено близько 52 тис. га. – додав Ігор Табурець. –  Плановий збір – понад 600 тис. тонн. Цього всього з надлишком для потреб області. Дякуємо нашим господарникам за успішні битви за врожай!

Нагадаємо, жнивна кампанія на Черкащині триває. Збір ранніх зернових культур аграрії вже завершили. Зокрема, озимої та ярої пшениці, гороху, вівса, озимого жита, а також озимого і ярого ячменю. Також завершено збір технічних культур – озимого та ярого ріпаку.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: