Пожежні команди Черкащини отримали транш підтримки

Від спецкостюмів до протипожежних ковдр. 44 місцеві та добровільні пожежні команди, що діють в області, матеріально підсилили. Передали потужну допомогу рятувальникам Черкащини від Червоного Хреста України.

Із переданого в наборах – найнеобхідніше. Загалом із десяток найменувань того, чого потребують пожежники найперше у своїй роботі.

– Міцнішаємо завдяки партнерам, – зауважив очільник області Ігор Табурець. – Отримали цю масштабну допомогу від Червоного Хреста України. На понад 3,3 млн грн. Дякую обласній організації за стабільне партнерство!

Він додав, що не так давно Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України офіційно стала частиною сил цивільного захисту області.

– Потужне підсилення, неодноразово перевірене в реальних умовах, – зауважив начальник ОВА.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: