Партнерство завжди дає результати, – Ігор Табурець зустрівся з підприємцями Черкащини

Співпраця задля розвитку регіону. Обласна військова адміністрація, Регіональна рада підприємців в області, Центр розвитку бізнесу та Агенція регіонального розвитку координують розвиткову взаємодію. Обговорили основні напрямки на нараді під головуванням очільника ОВА Ігоря Табурця.

– Партнерство завжди дає результати, а в нас ціль спільна – створення комфортних бізнес-умов, наскільки це зараз можливо, – наголосив очільник Черкащини. – Підприємницьке середовище області активне й дієве. У цьому я переконався з перших днів, відколи очолив Обласну військову адміністрацію. Я неодноразово говорив, що наш економічний фронт тримають сміливці.

Начальник ОВА наголосив, що підприємці Черкащини адаптуються до роботи в умовах війни, намагаючись максимально зберегти робочі місця. А релокований бізнес часто з нуля відновлює діяльність на нових територіях. Між тим, в області вже понад два десятки таких підприємств.

– Водночас для нас важливо не лише, щоб бізнес працював, а й розширював свої потужності та займав нові ніші в економіці, – підсумував Ігор Табурець.