Освітян області привітали з професійним святом

Не у звичних робочих форматах. Очільник області Ігор Табурець зустрівся із працівниками галузі освіти і науки Черкащини. Привітав з професійним святом та подякував за стійкість. А також вручив державні й обласні відзнаки.

– Наші освітяни навчились працювати в різних форматах і серед перших реагувати на зміни, – зауважив він. – Бо мета в нас одна: попри війну наші діти повинні й надалі здобувати якісну освіту. І для цього нам треба підсилювати всі складові процесу: від безпекової до новаційної. Над цим спільно працюємо.

Начальник ОВА також відзначив волонтерську діяльність працівників освіти.

– Тонни зібраних продуктових наборів, сотні кілометрів сплетених маскувальних сіток, а чого варті листівки і поробки від дітей, які ми передаємо оборонцям як талісмани, – нагадав він. – Це все надважливо! Дякую!

Усі колективи області начальник ОВА привітав з нагоди Дня працівників освіти України.

– Усім працівникам галузі, які стали у стрій і боронять країну на фронті, а в нас в області таких майже пів тисячі, – міці та незламності, – додав Ігор Табурець. – Черкащина місце сильних. Сильних освітян.