Олександр Скічко пояснив, як на Черкащині впроваджуватимуть надзвичайний стан

Оперативний штаб під головуванням очільника області починає діяти на Черкащині. Про це повідомив Олександр Скічко на брифінгу в ОДА. 

Сьогодні РНБО ухвалила рішення про введення надзвичайного стану на всій території України, крім Луганської та Донецької областей. Там продовжується Операція об’єднаних сил. 

– В Україні впроваджують саме надзвичайний стан, не воєнний, – наголосив голова ОДА. – Для пересічних жителів по факту нічого не зміниться. Це рішення дає змогу нам сповна реагувати на розвиток ситуації. Це попереджувальний крок, аби посилити заходи безпеки. Ми маємо бути сильні і єдині. 

Зокрема, на Черкащині починає діяти оперативний штаб під головуванням очільника області. Про його рішення ОДА оперативно інформуватиме жителів. 

Як і по всій країні, ми встановлюємо посилений контроль в’їздів і виїздів із міст та області, – сказав Олександр Скічко. – Можливе також обмеження руху транспортних засобів та їхній огляд. Під забороною масові заходи та мітинги. Ми вживаємо всіх заходів для забезпечення стабільної роботи інфраструктури. Комендантської години на Черкащині наразі немає. Я прошу черкащан не панікувати та користуватися інформацією лише з перевірених джерел. Наша мета одна – мир в Україні! 

Згідно із законодавством України, Верховна Рада ухвалить рішення про введення надзвичайного стану впродовж 48 годин. 

 

Стрічка новин