«Область прийняла уже понад 54 тисячі переселенців», – Ігор Табурець

Черкащина продовжує транзитно приймати жителів із інших областей. На постійне проживання в нас лишились уже понад 54 тис. переселенців. Про це повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

– Ситуація в області на цей час контрольована, – відзначив він у своєму традиційному зверненні. – Черкащина тримає економічний фронт і виконує свої тилові обов’язки. За це дякуємо нашим захисникам! Сьогодні за моїм зверненням провели позачергову сесію обласної ради, де спільно з депутатами скорегували фінансування критичної інфраструктури та обласних програм під час воєнного стану.

Волонтери разом із усіма небайдужими тримають фронт підтримки армії та жителів гарячих точок. Черкащина продовжує щоденно відправляти гуманітарку.