На Черкащині до 35-х роковин трагедії відзначили грамотами чорнобильців

26 квітня – 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Сьогодні з цієї нагоди у Черкасах відзначили почесними грамотами Черкаської ОДА та обласної ради активних учасників чорнобильських організацій.

«Це день, про який ми маємо завжди пам’ятати. Пам’ятати про тих героїв, які віддали своє життя, які першими ліквідовували наслідки аварії. Ми маємо пам’ятати цю подію насамперед для того, щоб така катастрофа не повторилася», – говорить голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

На сьогодні на Черкащині проживає понад 94 тис. осіб, які мають статус громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Очільник області зазначив, що наш регіон – один з тих, які найбільше постраждали внаслідок цієї катастрофи.

Тих людей, які віддали свої життя, ліквідовуючи аварію, вшанували хвилиною мовчання.

За активну громадянську позицію, за мужність і самовіддану працю при ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Почесною Грамотою Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено:

Абашину Ганну Федорівну голову Чигиринської районної громадської організації „Союз Чорнобиль України“

Петрічіц Ольгу Григорівну члена обласної громадської організації інвалідів „Діти Чорнобиля“

Шевченка Михайла Павловича члена обласної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України“

Почесною Грамотою Черкаської обласної ради нагороджено:

Корж Надію Василівну голову Черкаської міської громадської організації „Діти Чорнобиля“

Товму Миколу Олександровича члена правління обласної громадської організації Всеукраїнської громадської організації „Союз Чорнобиль України“ Спільною Почесною

Грамотою Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради нагороджено:

Потапенко Любов Іванівну члена президії обласної громадської організації інвалідів „Діти Чорнобиля“

Рибку Петра Григоровича члена обласної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України“

Янчук Ольгу Миколаївну голову обласних громадських організацій Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України“ та „Діти Чорнобиля“