Ми вистоїмо й утвердимо нашу державність, – Ігор Табурець

На Черкащині відзначили День Української Державності. В обласному центрі пам’ятні заходи відбулись у сквері імені Богдана Хмельницького.

-У нас є своя тисячолітня історія державності, – зауважив  він. – Від Русі до сьогодення. Свої традиції і своя мова. Нації незламних людей! росія намагається все це знищити. Але нічого в неї не вийде! Ми вистоїмо і утвердимо нашу державність! Бо ми були, є і будемо!

Ігор Табурець вручив державні й обласні  відзнаки жителям краю. Зокрема, почесні  нагрудні знаки Головнокомандувача Збройних Сил України, відзнаку „Холодний Яр“, подяки й грамоти від Черкаської ОВА.

Також керманич області передав ордени “За мужність” ІІІ ступеня рідним загиблих правоохоронців –  Віктора Мазуренка та  Михайла Пустовіта.

– Слава нашим Героям! – наголосив  Ігор Табурець. – Слава кожному, хто пам’ятає минуле і творить майбутнє!