Медзаклад, який стратегічно важливий в період пандемії, не може залишитися без тепла, – Сергій Сергійчук про теплову ситуацію в Смілі

Влада міста Сміла знову зірвала опалюваний сезон. Через бездіяльність майже 75% смілян залишаються без тепла. На цьому наголошує очільник області Сергій Сергійчук.

18 котелень міста не підключені до газопостачання через несплачені борги . Заборгованість по договорах реструктуризації перед НАК «Нафтогаз» в сумі 2,068 млн грн. Сплата цієї суми дозволила б отримати номінацію на споживання газу.

– Черкаська обласна адміністрація не може і не буде стояти осторонь проблеми, – відзначає посадовець. – Домоглися того, щоб після 26 безрезультатних сесій, місто таки розпочало проплати боргів (домоглися сплати «Нафтогазу» 2, 68 млн грн і 1,1 млн грн «Черкасигазу» вперше за останні 4 роки). Розраховували, що місцеві “господарники” отямилися і почнуть працювати на благо смілян.

Ми склали покрокову карту дій для влади міста Сміла. Але вони її проігнорували. Враховуючи це, Черкаська обласна державна адміністрація направила клопотання до прокуратури та ГУНП по зриву опалювального сезону м. Сміла та притягненню до відповідальності винних осіб. Вбачаємо ознаки протиправних дій членами міськвиконкому!

До ОДА звернулося керівництво Смілянської міської лікарні, яка опалюється комунальним підприємством «Смілатеплокомуненерго». Медичний заклад, який стратегічно важливий в період пандемії, не може залишитися без тепла. Тож нині в області ведуть переговори із «Черкасигаз» та розраховуємо на запуск котельні, яка опалює медзаклад.

– Сподіваюся, сміляни врахували дії попередніх керівників і зробили правильний вибір, – підсумував Сергій Сергійчук. – А вже нова влада за пріоритет поставить не політичні амбіції, а тепло в домівках людей!