«Маємо збільшити кількість туристів вдвічі», – Олександр Скічко про туристичний потенціал Черкащини

У Черкаської області – великий вунтрішньотуристичний потенціал. Щонайменше вдвічі може збільшитися кількість відвідувачів Черкащини за умови розвитку галузі, певен очільник області Олександр Скічко. У перспективі відвідувати область щорічно може до двох мільйонів туристів.

У цьому напрямі мають спрацювати й ОТГ, адже в селах та містах області чимало невідомих та цікавих для відвідин місць, які можна і треба популяризувати. Зручною область є для відвідин жителів столиці та Київської області. Адже завдяки програмі Президента України #Велике_булівництво та географічній близькості добиратися сюди стає все зручніше.

– За програмою #Велике_булівництво торік ми збудували достатньо серйозну кількість доріг – цьогоріч буде, сподіваюся, не менше, а, можливо, навіть більше, – каже голова ОДА. – Завдяки інфраструктурній зручності, розвиток туристичної галузі стає більш реальним. Особливо внутрішній туризм і вже є інвестори, які готові інвестувестувати в нього. Це – додаткові робочі місця, податки, які йтимуть на розвиток громади, популяризація пам’яток та їх збереження.

Більше того, запрошуючи зараз інвестора, в ОТГ розвиватимуть не тільки туризм, а й соціальну сферу завдяки бізнесу та його відповідальності перед громадою. Зі свого боку Олександр Скічко готовий популяризувати Черкащину всюди: на форумах, зустрічах, торгово-промисловій палаті.

– Гроші в інвесторів є, нам же треба створити всі умови, щоб вони захотіли вкласти їх саме на Черкащині, – наголосив він. – Кожна місцевість нашої області може бути унікальною та цікавою для відвідин туристами. Треба захотіти їх представити назагал. Це – робота територіальних громад. На сьогодні у нас є реальна можливість збільшити потік туристів. За 200 кілометрів від нас столиця, де проживає більше 5 мільйонів осіб. 10% із них щорічно мають бути тут. І це лише з Києва, не кажучи про інші області.

Загалом в області депутати обласної ради підтримали програму розвитку туристичної галузі. На повну її планують запустити з березня.