Ігор Табурець закликав черкащан бути готовими до стабілізаційних відключень електроенергії

Ворог продовжує завдавати ударів по об’єктах енергетики України. Сьогодні ворог завдав ударів по критичній інфраструктурі Києва, Дніпра та Житомира. Бути готовими до стабілізаційних відключень електроенергії та економити цей ресурс у побуті закликав громаду Черкащини начальник ОВА Ігор Табурець.

– Практично за тиждень знищено третину електростанцій країни, – відзначив посадовець. – Попри постійні і затяжні тривоги, ситуація в нашій області натепер стабільна. Але це не означає, що ми можемо легковажити. Навпаки – маємо бути постійно напоготові.

Водночас, зважаючи на ситуацію в державі, начальник ОВА закликав жителів області бути готовими до стабілізаційних відключень електроенергії.

– Стежте за зарядом своїх телефонів, зарядіть павербанки, акумулятори тощо, – додав він. – Майте запас води – в межах розумного. Економте електроенергію, особливо в години найактивнішого споживання: з 8.00 до 11.00, з 17.00 до 23.00. Щоразу під час тривоги убезпечуйтеся! Так ви допомагаєте військовим знищувати ворожі цілі. Правило «двох стін» працює в багатьох випадках.

Інтерактивна карта укриттів області (інформацію доповнюватиметься): https://cutt.ly/fBZfzBY