Ігор Табурець про засідання Ради оборони області

Стратегічні питання, що стосуються безпеки жителів і підтримки військових, розглянули на засіданні Ради оборони області. Воно відбулося під головуванням начальника ОВА Ігоря Табурця. Цього разу за участі керівників тергромад Черкащини.

Такі зібрання на рівні області відбуваються регулярно.

– Скоординувались, потрібні оперативні рішення ухвалили, – зауважив очільник області. – Деталі не для загалу, але робота на чіткі результати.

Одним із питань було підвищення рівня безпеки у закладах освіти.

– Незмінно у фокусі уваги – нарощування безпекової інфраструктури в закладах освіти, облаштування камер зовнішнього спостереження у громадах і їхня інтеграція в систему «Безпечна Черкащина», особливо це стосується локацій із підвищеними ризиками, – пояснив Ігор Табурець. – Кожен знає свою зону відповідальності.

Також учасники наради напрацьовували шляхи забезпечення стабільного зв’язку при відключеннях світла у громадах Черкащини.

– Українських операторів зобов’язали забезпечити доступність мобільного зв’язку на базових станціях упродовж 10 годин без електроенергії, – нагадав Ігор Табурець. – Це питання має бути на контролі в розрізі кожної тергромади.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: