Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 27 серпня

Із ночі в небі над Черкащиною наші оборонці мінуснули шість ворожих БпЛА. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

– Минулось без потерпілих і руйнацій інфраструктури, – зауважив він.

За інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ, цієї ночі окупанти завдали удару по Україні ракетами різних типів та ударними БпЛА. Загалом виявлено 91 засіб повітряного нападу противника.

Станом на 9:00, в результаті бойової роботи протиповітряною обороною збито 5 крилатих ракет Х-101 та 60 ударних БпЛА типу «Shahed-131/136».

Десять ворожих безпілотників локаційно втачені (імовірно впали) на території України. Один перетнув кордон із білоруссю. Ще близько десяти наразі знаходяться в повітряному просторі України.

Нагадаємо, учора внаслідок падіння уламків одного БпЛА пошкоджено 17 домоволодінь у Шрамківській тергромаді, що на Золотоніщині.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: