Ігор Табурець про ситуацію на Черкащині

На ранок ситуація на Черкащині цілком контрольована, область стабільно функціонує, працює вся критична інфраструктура. Про це інформує керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

– Передовсім хочу наголосити, що для мене за честь очолити область у такий час, – відзначив він. – Дякую кожному з вас за те, що ви робитите задля нашої перемоги. Ми моніторимо всі напрями і оперативно реагуємо. Особлива увага на забезпечення продовольством: працюємо з торговими мережами, виробниками, дистриб’юторами.

Також в області, за слова Ігоря Табурця, продовжують розбудовувати оборонну інфраструктуру. Проїзд областю на сьогодні вільний.

– Але працюють блокпости, – додав він. – Прошу з розумінням ставитися до перевірок. На зв’язку! Усе буде Україна!