«Greening of the Planet»: Олександр Скічко долучився до всесвітньої акції з висадки дерев

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко висаджував ліс у рамках проєкту «Greening of the Planet». У Дахнівському лісництві Черкаського держлісгоспу висаджували сіянці сосни та дуба червоного.

У суботу, 10 квітня, в Україні акція проходить за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Державного агентства лісових ресурсів України.

«У 1872 році американець Джон Мортон запропонував мешканцям свого штату Небраска виділити спеціальний день під озеленення територій. Довго вмовляти нікого не довелося – в той день висадили один мільйон дерев. Відтоді такі події почали набувати міжнародного розмаху і перетворилися на справжні національні свята.  Нині Greennig Planet та інші екологічні групи підтримують цю традицію. І саме сьогодні  у 100 країнах світу стартує акція з висадки одного мільйона дерев. А глобальна мета – 100 мільйонів нових дерев по всій планеті протягом трьох років. Черкащина також долучається до світових трендів – у нашій області за сьогодні буде висаджено від 65 тисяч сіянців. Ми ось оновлюємо наші ліси новими соснами і дубами», – зазначив Олександр Скічко.

Начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко наголосив, що до проєкту «Озеленення планети»  долучилися усі десять держлісгоспів області.

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства додають, що наразі в області весняна лісокультурна кампанія – у розпалі. На сьогодні вже створили майже 500 гектарів лісових культур та висадили понад два мільйони сіянців лісоутворюючих порід. Загалом же у держлісгоспах області відтворити ліси запланували провести на площі 1027,6 га.