«Головне – залишатися пліч-о-пліч», – Ігор Табурець про допомогу херсонській Новопетрівці

Місяці відчаю, страху, знущань, терору, невідомості… Фактично пів року ті, хто не зміг виїхати, жили по підвалах під час російської окупації. Нині Новопетрівка, що на Херсонщині, звільнена та оговтується після пережитого. Допомагає їй у цьому Черкащина. Про це розповів начальник ОВА Ігор Табурець.

– Складно уявити, що пережили жителі херсонської Новопетрівки під час російської окупації, – зауважив він. – Стрілянина в селі не вщухала ні дня. Доки на початку жовтня там знову не замайорів український прапор. У нашій підшефній Новопетрівці спільними зусиллями ми вже відновили 31 будинок. Ще на 14 – роботи тривають. 

Серед відбудованих і житло Валентини Давиденко. Після повернення в деокуповану Новопетрівку жінка взагалі не впізнала свій дім: побитий і розкурочений двір. По селу – суцільні руїни, понівечена інфраструктура.

– Чоловік і два сини пані Валентини нині боронять Україну, – ділиться почутим після спілкування з пані Валентиною очільник області. – Самій привести дім до ладу, каже, не сила. Тож звістка про національний проект «Пліч-о-пліч» і допомогу Черкащини стала обнадійливою. І завдяки бригаді будівельників із Черкас обійстя Давиденків уже не впізнати. Дякую кожному, хто долучається!

Нагадаємо, Черкащина у межах національного проекту «Пліч-о-пліч», ініційованого Президентом України, взяла шефство над трьома деукопованими селами Херсонщини. Нині наші бригади будівельників допомагають відновлюватися Іванівці, Новопетрівці та Миколаївці.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин