Економіка відновлення: наймасштабніша бізнес-подія на Черкащині

Міжнародний економічний форум відбувається в області. Він об’єднав представників відомих українських та іноземних компаній, міжнародних організацій і фондів, керівників малих і середніх підприємств, потенційних інвесторів і партнерів.

Учасників форуму привітав заступник керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба. Він наголосив на важливості взаємодії влади та бізнесу. Зокрема, для підсилення обороноздатності країни.

Як наголосив начальник ОВА, продовжувати працювати на економічну міць країни – обов’язок кожного задля абсолютної перемоги над ворогом.

– Сьогодні ми об’єднали людей, які знають, як це робити, які інвестують у нові робочі місця і технології, попри війну, – зауважив Ігор Табурець. – Як відомо, наша область – аграрна. Але цього замало. Для економічної стійкості потрібно йти далі та розвивати переробку. Насамперед, глибинну. І ми вже маємо нові інвестпроекти в цій сфері.

Водночас  зараз для країни є запит на науково місткі технології у всіх сферах господарювання. Від переробки аграрної продукції до виготовлення дронів.

– Ми готові запропонувати всі умови, зокрема й для розвитку цього напряму, – зауважив керманич області. – Потрібно говорити тільки про інструменти. Одним із таких є створення промислових парків. В області уже є декілька готових пропозицій для реалізації в короткій перспективі цих проектів. У нинішніх умовах бізнесу потрібно бути наполегливим, як ніколи досі. Владі регіону – відкритою до взаємодії та конкретних кроків. Це мій принцип роботи в ОВА. А місцеві громади, вважаю, взагалі повинні за руку ловити таких інвесторів і питати, чим їм допомогти.

Про нові реалії бізнесу та економіку в умовах війни йтиметься на дискусійних панелях. А ще –  про реінтеграцію та реабілітацію ветеранів.

– Після Перемоги  ветерани повернуться до своїх родин, у свої громади, на свої робочі місця, – зауважив Ігор Табурець. –
Тому реінтеграція та реабілітація наших  ветеранів – ще одне наше спільне завдання. Закликаю кожного роботодавця розробити власну стратегію реінтеграції ветеранів на робочих місцях. Це надважливо.

У межах форуму відбувається благодійний аукціон. Зібрані кошти спрямують на  потреби ЗСУ.