Черкаська ОДА, міськрада та Digital Cherkasy обговорили з CISCO і Greennet питання цифрового розвитку регіону

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан, голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко, заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Черкаської ОДА Сергій Свєрчков, перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко, заступник міського голови Черкас Павло Валенчук та голова ГО Digital Cherkasy Ярослав Швидкий зустрілися з головою представництва CISCO в Україні Сергієм Мартинчуком і комерційним директором компанії Greennet в Україні Олегом Скребцовим. 

Під час зустрічі обговорили питання цифрового розвитку регіону, зокрема, напрями безпечних і цифрових шкіл, електронного документообігу, екології та освіти.  

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила на важливості об’єднання зусиль обласної влади та влади міста разом із приватними компаніями для ефективних цифрових трансформацій на Черкащині, що здатні перетворити регіон на лідера у розвитку цифрової економіки. 

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко підкреслив, що діджиталізація є одним із пріоритетів і наразі крок за кроком відбувається побудова «Черкащини в смартфоні» як частина загальнонаціональної концепції «Держава в смартфоні».  

Заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Черкаської ОДА Сергій Свєрчков заявив, що за допомогою цифрових інструментів буде підвищуватися якість життя населення. 

Перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко заявив про наміри створити зручні сервіси для місцевих мешканців замість черг і бюрократії. 

Заступник міського голови Черкас Павло Валенчук підкреслив, що Черкаси рухаються в сторону цифрової трансформації, щоб зробити життя громадян зручнішим і комфортнішим.  

Голова представництва CISCO в Україні Сергій Мартинчук заявив, що діджиталізація стає ключовим напрямком розвитку на рівні регіонів, що виводить їх на новий рівень.  

Комерційний директор компанії Greennet в Україні Олег Скребцов наголосив, що приватні компанії готові взаємодіяти з державою та місцевою владою в питаннях цифрових трансформацій та впровадження інноваційних технологій. 

Голова ГО Digital Cherkasy Ярослав Швидкий висловив сподівання на успішну командну роботу та успішні результати цифрової трансформації Черкащини. 

Нагадаємо, cтартував проєкт із цифровізації Черкащини — Digital Cherkasy. 

Стрічка новин