Черкащина в топ-5 за показниками вакцинації проти ковіду, – Олександр Скічко

Вакцинальна кампанія проти коронавірусу стартувала в Україні саме з Черкаської області 24 лютого. Нині тут вже провакцинували 690 осіб. За цим показником область в п’ятірці кращих регіонів України, зазначив у ході брифінгу голова облдержадміністрації Олександр Скічко.

Першу дозу вакцини отримали медики Черкаської обласної лікарні, Черкаської міської інфекційної лікарні, третьої міської лікарні, Тальнівської, Звенигородської, Шполянської ЦРЛ та частково працівники екстренної медичної допомоги. Відсьогодні єдину мобільну бригаду, яка здійснювала вакцинацію, підсилять ще чотири. Розпочнуть роботу вже наступного тижня.

– Зараз ми активно проводимо кампанію з вакцинації та маємо не погані показники, діємо за планом та за каскадним принципом з нарощування темпів вакцинації, – відзначив Олександр Скічко. – На сьогодні ч ерез зростання захворюваності на ковід, працівники екстренки Чорнобаївщини та Уманщини висловили бажання вакцинуватися швидше. Тож вже завтра позапланово виведемо дві бригади, які вакцинують наших медиків. Також на базі Черкаської медичної академії зараз створений тимчасовий тренінговий центр, де навчають медичні бригади та лікарів, які працюватимуть в пунктах щеплення, як проводити вакцинацію.

Водночас, очільник Черкащини зазначив, що нині навколо вакцини та самого процесу вакцинації виникає багато міфів, які не відповідають дійсності. Він закликав представників медіа долучитися до роз’яснювально-інформаційної роботи, аби кожен громадянин мав доступ до перевіреної та чесної інформації щодо вакцинації.