Черкащина доправила черговий вантаж підтримки на Херсонщину

До Нововоронцовської тергромади, над якою Черкаська область взяла шефство, привезли майже 215 тонн допомоги. Це – продовольство, дрова, буржуйки, пальне та решту необхідного.

До збору долучились усі райони Черкащини. Принагідно відвідав Херсонщину й начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

– «Руський мір» приніс розруху в цю громаду і життя під постійними обстрілами, – відзначив посадовець. – Частина населених пунктів була в окупації. У громаді понівечені більшість будинків. Школи та садочки поруйновані… Ворог за все це неодмінно відповість!

Подальші дії із допомоги у відновленні Нововоронцовської територіальної громади Ігор Табурець скоординував із очільником Херсонської ОВА Ярославом Янушевичем.

– Жителі Херсонщини дякують черкащанам за підтримку, – підсумував очільник області. – Разом вистоїмо і переможемо!