«Це важливо для нашої міці», – Ігор Табурець про розвиток економіки

Індустріальні парки є одним із інструментів розвитку промислового виробництва. Про це йшлося на міжвідомчій нараді за участі представників Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку, що відбулася на базі Черкаського державного технологічного університету.

Про запуск індустріальних парків та всі законодавчі особливості цього процесу розповіли представники профільних міністерств. Долучилися до обговорення й фахівці із інших областей, які вже мають позитивний досвід у цій сфері.

– Черкащина все частіше стає майданчиком для професійних дискусій, цього разу комунікуємо про економіку та розвиткові інструменти, – пояснив очільник Черкащини Ігор Табурець. – Без сумніву, ми повинні бути не лише сировинною базою, а й виробником власної продукції. Це важливо для нашої економічної міці.

Область продовжує щоденно виконувати свої тилові обов’язки: приймає вимушених переселенців, бере участь у відбудові деокупованих територій, забезпечує критичні потреби прифронтових і фронтових регіонів. У межах державної програми на Черкащині розмістили 41 релоковане підприємство.

– З огляду на це, маємо зобов’язання разом із регіональним бізнесом працювати ще наполегливіше задля підвищення нашої економічної спроможності, – підсумував начальник ОВА. – Дякую за цю комунікацію Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку, далі – напрацювання потрібних змін і стимулів для роботи індустріальних парків,  В єдності ми завжди можемо більше! На всіх фронтах!

За даними Міністерства економіки України, до Реєстру індустріальних парків на сьогодні включено 61 такий об’єкт.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: