Це привід подякувати усім, хто щодня власним прикладом доводить: “Чужих дітей не буває”, – Сергій Сергійчук до Дня усиновлення

Сьогодні Черкащина 12 рік поспіль відзначає День усиновлення. Його традиційно відзначає світова спільнота 30 вересня. Про тих, хто став вихователем, обрав опікунство та дбає про дітей у великих дружніх родинах, дивіться у відео.

– 30 вересня – День усиновлення, – відзначає очільник області Сергій Сергійчук. – Це привід вкотре подякувати вихователям, опікунам, усім, хто щодня власним прикладом доводить: “Чужих дітей не буває”. 92% діток-сиріт на Черкащині виховують саме в родинах, це 672 сімей і 777 усиновлених дітей. Лариса і Володимир Кузіни, Ніта та Ярослав Домаші – одні з тих, хто щодня піклуються, дарують родинний затишок і любов. Найкраща мотивація в житті – вдячність і посмішка дітей!