Борітеся – поборете! На Черкащині вшанувують Тараса Шевченка

Він знав усю сутність москалів, як ніхто інший. Сьогодні 209-та річниця від народження Тараса Шевченка. Бережуть пам’ять про свого земляка у громадах Моринців і Шевченкового. Побував на малій батьківщині Кобзаря начальник ОВА Ігор Табурець.

Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!

– Понад півтора століття тому він заповів нам, його нащадкам, як діяти після такого нічного терору, як сьогодні, і щодня аж до нашої Перемоги, – наголосив очільник області. –  З його настановами ми проживаємо складні та знакові моменти нашої історії. Вони на прапорах наших військових, у бліндажах, на бордах звільнених міст. Бо про нас, про українців, і про наше споконвічне прагнення бути вільними у своїй країні.

Нагадаємо, Тарас Шевченко народився 9 березня 1814 року в селі Моринці Звенигородського повіту Київської губернії, нині – Черкаська область, у родині кріпаків Григорія і Катерини Шевченків. Більше про життя та творчість читайте на сайті.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: