«Безпека дітей – понад усе!»: Ігор Табурець про роботу садочків на Черкащині

Для жителів Черкащини все актуальнішим стає питання відновлення повноцінної роботи дитячих садочків. Спільно з районними військовими адміністраціями, керівництвом громад і освітянами на рівні області постійно напрацьовують оптимальні варіанти вирішення цього питання.

Втім, як наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. відновити повноцінну роботу таких закладів по області на сьогодні не дозволяє безпекова ситуація. У більшості немає навіть укриттів. А безпека дітей – понад усе!

Наразі ж, як інформує очільник області, ситуація з роботою дошкільних закладів регіону така:

• 83 садочки по області працюють дистанційно (зворотний зв’язок із батьками вихованців для отримання інформаційно-освітніх і психолого-педагогічних послуг);
  • 13 садочків уже працюють очно (короткотривале перебування, звичайний режим роботи);
  • 39 садочків запрацюють очно у травні (формат чергових груп, без денного сну).

Серед міст – Черкаси, Золотоноша, Сміла, Умань, Ватутіне та ін.

– Із міркувань безпеки не повідомляю, про які саме садочки йдеться, – зазначив Ігор Табурець. – Уточнюйте все в завідувачів і вихователів ваших закладів. У пріоритеті для формування чергових груп – діти, чиї батьки працюють на об’єктах критичної інфраструктури.