Безпека дітей – понад усе: Ігор Табурець про підготовку до початку навчального року в області

99% шкіл області забезпечені укриттями: власними і орендованими. Це дає змогу почати навчальний рік переважно за партами, а не онлайн. Про це розповів начальник ОВА Ігор Табурець.

Цьогоріч із нуля на Черкащині побудували два протирадіаційні укриття. Ще у 2 провели капремонти. Одне з таких новозбудованих укриттів у Монастирищі оглянув очільник області під час робочої поїздки на Уманщину.

– Просторе та сучасне, а головне – захищатиме від небезпеки, – наголосив Ігор Табурець. – Гарна робота. За кілька тижнів розпочинаємо новий навчальний рік на Черкащині. Переважно очно – якою й була наша мета. У школах області активно до цього готуються. Ми знаємо про безпринципність ворога. Тому наше учнівство разом із освітянами повинні мати можливість убезпечитися під час повітряної тривоги. Будуємо, переобладнуємо наявні укриття, орендуємо – шукаємо всі можливі шляхи для створення повноцінних безпекових просторів у школах області.

Загалом поточні та капремонти проведемо у 87 найпростіших укриттях по області. Ці витрати взяли на себе місцеві бюджети.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: