Безбар’єрність — нова якість життя: на Черкащині розбудовують доступну медицину

На фото - пацієнт проходить реабілітацію

Простір, орієнтований на людину. На Черкащині працюють над створенням безбар’єрних просторів. Особливо в медичній інфраструктурі. 

На цьому наголосив начальник ОВА Ігор Табурець під час відвідування реабілітаційного відділення одного з медичних закладів області. У питанні безбар’єрності в області консультуються із представницею Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в ОВА Наталією Капустян. Враховують зауваження та побажання.

На фото - Ігор Табурець відвідав реабілітаційне відділення

На фото - Ігор Табурець поспілкувався щодо питання безбар'єрності

— Стандарти, архітектурні рішення, які дозволяють робити простір орієнтованим на людину, є, — зауважив Ігор Табурець. — Враховуючи різні потреби та можливості. Безбар’єрність — це завдання кожного закладу, його менеджменту. Надто того, де є реабілітаційні відділення — мережу ми теж розбудовуємо зараз.

До таких закладів вимоги більш ретельні. Адже йдеться про цілісну систему, що враховує зручність і комфорт для пацієнтів.

— Тут ми акцентуємось не лише на фізичній доступності, а й на необхідному сервісі, що починається з коректного спілкування та турботи, — наголосив очільник області. — Дякую кожному колективу за відповідальне ставлення до цього питання! 

На фото - палата у реабілітаційному відділенні

На фото - двері у приміщенні

Він зауважив, що попереду ще багато роботи, щоб досягти належного рівня інклюзивності об’єктів соціальної сфери та громадського користування. 

— Ми на Черкащині об’єднуємо зусилля фахівців різних галузей, щоб робити область справді безбар’єрною, — додав Ігор Табурець.

Нагадаємо, на Черкащині працюють над реалізацією проєкту «Безбар’єрні маршрути».

Національний тиждень безбар’єрності проходить у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року, розробленої за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

 

Стрічка новин