Стартував конкурс з відбору проєктів для громад

Розпочався конкурс із відбору проєктів, які зможуть отримати фінансування в межах реалізації програми DanidaBusinessFinance в Україні. Йдеться про ініціативи, спрямовані на модернізацію місцевої інфраструктури. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій України Ігор Корховий.

«У рамках реалізації програми отримати фінансування зможуть органи місцевої влади та самоврядування й суб’єкти господарювання, які працюють у сферах централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Це чудова можливість для громад отримати додаткові фінансові ресурси на модернізацію, ремонт або спорудження нових мереж», – зазначив заступник Міністра.

Для участі у відборі проєкти мають відповідати таким вимогам:

• бюджет – не менше 13,5 млн євро;
  • реалізуються на території України, крім тимчасово окупованих територій, а також прилеглих до них територій;
  • є комерційно неокупними, тобто ті, які не здатні обслуговувати звичайний комерційний експортний кредит зі строком погашення до 10 років;
  • відповідають цілям сталого розвитку України на період до 2030 року.

Заявки про участь необхідно подати в строк до 24:00 за київським часом 31 серпня 2021 року на електронні адреси: danidaprojects@gmail.comanhelovol@minregion.gov.ua.

Детальніше — за посиланням:  https://bit.ly/3xbugLN.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Уряд затвердив порядок відбору проєктів у рамках програми DanidaBusinessFinance в Україні.

Довідково

DanidaBusinessFinance – це програма, що реалізується у рамках Данського співробітництва у цілях розвитку. Програмою передбачено надання коштів у вигляді позик та/або фінансової допомоги для фінансування стійких інфраструктурних проєктів у країнах, що розвиваються.

DanidaBusinessFinance пропонує безвідсоткові позики зі строком погашення до 10 років для інвестування, насамперед, у муніципальну інфраструктуру.