Платники податків Черкащини за півріччя сплатили 82,5 млн гривень рентної плати

Платники податків Черкащини протягом січня-червня 2021 року до бюджетів всіх рівнів Черкаської області сплатили 82,5 млн грн рентної плати за користування природними ресурсами. Про це інформують уГУ ДПС області.

Зокрема, до державного бюджету за 6 місяців надійшло 40,1 млн грн рентної плати. Найбільшу частку у надходженнях від рентної плати до державного бюджету складає рентна плата за спеціальне використання води – 17,1 млн гривень (42,6 відсотка).

Також до державного бюджету сплачено 14,8 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 7,8 млн грн рентної плати за користування надрами та 0,4 тис грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

В свою чергу, до місцевих бюджетів за 6 місяців 2021 року сплачено 42,4 млн грн рентної плати. Зокрема 25,1 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 14 млн грн рентної плати за спеціальне використання води, 3,3 млн грн рентної плати за користування надрами.